• 123456.jpg
  • 155.jpg
  • download.jpg
  •   01 3.jpg
  •  .jpg

تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

بنام خدا

وکیل خانواده :دعاوی خانواده کلیه اختلافاتی است که در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارد از جمله رسیدگی به دعوی طلاق ، مهریه ، نفقه ، فسخ نکاح ، اثبات نسب ، استرداد جهیزیه ، تمکین ، حضانت ، اثبات زوجیت و ....می باشد.

وکیل خانواده در امور فوق آشنا به قوانین و رویه قضایی می باشد.

وکیل خانواده آگاه است که در هر موقعیتی چه تصمیمی برای جلوگیری از اختلافات بیشتر و فصل خصومت و احقاق حقوق  زوجین نماید.

وکیل خانواده در امور کیفری مسائل خانوادگی نیز معمولا" تخصص دارد به عنوان مثال در خصوص تدلیس در نکاح یا عدم ثبت واقع  ازدواج دائم یا طلاق یا فسخ و همچنین ترک انفاق کیفری آشنا به رویه محاکم و قوانین جاری کشور می باشد.

وکیل خانواده آگاه است که دعاوی کیفری خانوادگی در صلاحیت دادگاه خانواده نبوده و محاکم کیفری 2 به آن رسیدگی می نمایند ، باید توجه داشت هر چند کلیه وکلایی که دارای پروانه رسمی وکالت هستند می توانند در زمینه امور خانواده وکالت نمایند ولی وکلایی که تجربه  عملی متعدد در پرونده های خانواده  نداشته باشند معمولا" در انجام امور آن با مشکلات فراوان مواجه می شوند.

وکیل خانواده معمولا" قبل از طرح دعوی در دادگستری تلاش هایی در راستای صلح و سازش و فصل خصومت بدون مراجعه به دادگستری می نماید و حتی گاهی اوقات وظیفه حکمت و داوری بین اصحاب دعوی را به عهده می گیرد اما باید توجه داشته باشیم که دعوای طلاق از صلاحیت داوری وکیل خانواده خارج بوده و صرفا" در صلاحیت دادگاه خانواده قرار دارد.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.