تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

تنفیذ طلاق

تنفیذ طلاق

چنانچه حکم طلاق زوجه تبعه ایران از یکی از محاکم کشور بیگانه صادر شده باشد یا زوجین با مراجعه به یکی از مراکز اسلامی خارج از کشور مبادرت به اجرای صیغه طلاق بین خود نموده باشند آیا طرح دعوی مجدد در محاکم داخلی به منظور تنفیذ واقعه مذکور ضرورت دارد ؟هرگاه حکم طلاق با با رعایت مقررات احوال شخصیه کشور متبوع زوجین صادر سده باشد مراجهع رسمی ثبت واقعه طلاق حکم را چگونه اجرا خواهد نمود؟

به موجب ماده ۹۷۲قانون مدنی احکام صادره از محاکم خارجه همچنین اسناد رسمی لازم الاجرای تنظیم شده در خارجه را نمی توان در ایران اجرا نمود مگر اینکه مطابق قوانین ایران امر به اجرای آنها صادر شده باشد بنابراین در فرض سوال که حکم طلاق از طرف دادگاه کشور بیگانه صادر و یا اینکه صیغه طلاق از طرف مراجع غیر رسمی اجرا شده زوجین برای تنفیذ و ثبت واقعه طلاق باید طبق مقررات مربوط به طلاق مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام به دادگاه صلاحیت دار مراجعه و دادگاه پس از احراز اینکه طلاف با رعایت مقررات قانون کشور متبوع زوجین اجرا شده امر به ثبت واقعه مذکور صادر خواهد نمود.

نشت قضایی (۴)جزایی :بایدحکم طلاق صادره از محاكم كشورهاي بيگانه در محاكم قضايي ايران ضمن انطباق با ضوابط ماده واحد قانون اصلاح مقرات مربوط به طلاق مصوب آبان ۷۱ مجمع تشخيص مصلحت نظام بررسي و تنفيذ و تاييد گرددو در مرتبه تنفيذ و احراز جهات قانون مدني در اجراي صيغه طلاق دستور ثبت آن داده ميشود.برچسب های این مطلب : تنفیذ طلاق  - مفهوم تنفیذ طلاق  - تعریف تنفیذ طلاق  - شرایط تنفیذ طلاق - وکیل تنفیذ طلاق

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.