تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

ممنوع الخروجی و رفع ممنوع الخروجی

متاسفانه ممنوع الخروج شدن افراد به آن ها ابلاغ نمی شود به طوری که روزانه شاهد هستیم تعدادی افراد به علت ممنوع الخروج شدن سفرشان لغو می شود بدون آن که قبلا به آنها اطلاع داده شده باشد. به همین علت و از آنجا که دادگستری مرجع تظلمات عمومی است افراد ممنوع الخروج می توانند با طرح دعوا در دادگستری و در صورت اثبات حقانیت خود دستور رفع ممنوع الخروجی را دریافت کنند.

 

راههای ممنوع الخروجی

۱.اگر سند شما از جمله اسناد عادی باشد:

به طور مثال وی در یک برگ کاغذنوشته باشد که به شما بدهی دارد.شما برای ممنوع الخروج کردن وی بدوا می بایست به دادگاه حقوقی مراجعه کرده و بعد از طرح دعوا و محکومیت وی و قطعیت حکم تقاضای ممنوع الخروجی بدهکار را بدهید متعاقب آن با صدور دستور ممنوع الخروجی توسط دادگاه صادر کننده حکم بدوی و اجرای آن توسط دائره ممنوع الخروجی مستقر در دادستانی کل کشور وی ممنوع الخروج  میگردد.

۲.اگر سند شما از جمله اسناد رسمی به شمار می آید :

به عنوان مثال مهریه مذکور درسند ازدواج که سند رسمی محسوب می گردد شما می توانید با مراجعه به دفترخانه تنظیم کننده سند و تقاضای صدور اجراییه و ابلاغ به وی به اداره اجرای اسناد رسمی مراجعه میکنید و تقاضای ممنوع الخروجی خود را آن ادراه می نمایید این اداره نیز در ژرونده تشکیل شده شما دستور ممنوع الخروجی را صادر و به سازمان مربوطه ارائه می نماید

۳.اگر در رابطه با طلب شما جرمی صورت گرفته باشد:

مثلا جرم خیانت در امانت دادسرایی که حکم کیفری محکوم علیه را اجرا می کند اختیار ممنوع الخروج کردن وی را دارد.

 

 

وکیل برای بررسی ممنوع‌ الخروجی بدهکاران

 

به طور معمول بانک های دولتی برای بررسی ممنوع الخروجی بدهکاران بانکی و کارهای مربوط به آن به وکیل حقوقی مربوطه مراجعه می نمایند.
در این مرکز حقوقی وکیل برای بررسی ممنوع الخروجی بدهکاران بانکی و کارهای مربوط به آن با بانک ها و موسسات مالی اعتباری قرارداد همکاری امضاء می نماید. بسیاری از افراد هستند که از طریق بانک ها وام های کلان می گیرند ولی قادر به پرداخت قسط های آن نمی باشند. در این مواقع ممکن است که این افراد اقدام به فرار یا خروج از کشور نمایند. بنابراین بانک ها برای جلوگیری از این اتفاق از طریق استخدام وکیل و گرفتن حکم اقدام به ممنوع الخروج کردن این افراد می نمایند.

 

مرکز حقوقی گروه وکلای ایران در جهت احقاق حق شما تمام تلاش خود را بکار خواهد بست، برای تنظیم وقت مشاوره با شماره 09123571239 تماس بگیرید،موفقو پیروز باشید.

 

برچسب های این مطلب : وکیل ممنوع الخروجی - ممنوع الخروجی - رفع ممنوع الخروجی - وکیل رفع ممنوع الخروجی

 

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.