تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

مالکیت فکری


اعضای این دفتر حقوقی، تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری فعال در زمینه حقوق مالکیت فکری می باشند. وکلای این دفتر دارای تخصص در رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران بوده که علاوه بر تجربه در زمینه ثبت آثار و نوآوری های فکری و دعاوی مربوطه دارای دانش و تخصص علمی مرتبط می باشند.

خدمات تخصصی ما ثبت، مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی مرتبط با موضوعات مالکیت فکری را در بر می گیرد. امور ثبتی شامل وکالت در ثبت علامت تجاری(برند، لوگو)، ثبت اختراع داخلی و بین المللی، ثبت اثر ادبی، علمی و هنری، نرم افزار،  ثبت طرح صنعتی، تمدید علامت تجاری و طرح صنعتی، تغییرات علامت تجاری، انتقال علامت تجاری، طرح صنعتی و اختراع است. 


در کنار خدمات ثبتی موکلین می توانند از مشاوره تخصصی وکلا و تنظیم قرارداد در حوزه های مختلف مالکیت فکری از قبیل انتقال(فروش)، مشارکت در بهره برداری از اختراع، مجوز بهره برداری از مالکیت های صنعتی (لیسانس) و غیره بهره مند شوند. 

امور حقوقی تخصصی دیگر از قبیل تنظیم تخصصی ادعانامه اختراع، مشاوره در انتخاب نام و لوگوی مناسب برای علامت تجاری، جستجوی علامت تجاری، اختراع و طرح صنعتی در پایگاه های اطلاعاتی داخل و خارج از کشور و محافظت از علامت تجاری بخشی از خدمات دفتر می باشد.
 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.