تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

حقوق شرکتهای ساختمانی

حقوق وتکالیف  شرکتهای ساختمانی از جمله شرکتهای مشاور و  پیمانکار در ارتباط با کارفرما به وجوه مختلفی  تقسیم می شود.

هنگامی که  این حقوق و تکالیف  از جانب یکی از طرفین  مورد تعدی یا تفریط قرار گیرد ، اصولا دعاوی انتظامی ، حقوقی و یا حتی کیفری رخ می دهد . در باب دعاوی انتظامی وتخلفات انتظامی (حرفه ای) شرکتهای مشاور و پیمانکار طبق دستور العمل شماره :100/66025 مورخ 14/8/91 و دستور العمل شماره: 42787/92 .مورخ 20/5/92 معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ، مراجعی از قبیل : امور نظام اجرایی طرح ها ، هیآت های بدوی و تجدید نظر و معاونت ذیربط استانداری با حفظ صلاحیت مربوطه ، صالح به رسیدگی تخلفات حرفه ای مشارالیه خواهند بود در مورد دعاوی حقوقی شرکتهای مشاور و پیمانکار، نقض تعهدات قراردادی یا مسئولیت مدنی یکی از طرفین می باشد که دادگاهای عمومی حقوقی صالح به رسیدگی خواهند بود.

در مورد دعاوی کیفری شرکتهای مشاور و پیمانکار دادسراها و دادگاهای عمومی کیفری اعمال قانون خواهند کرد.علیهذا در تمامی موارد مذکور بایسته است وکیل شرکتهای ساختمانی دارای تخصص و تجربه مهندسی ساختمان و آشنا به قوانین ومقررات حقوقی و کیفری و انتظامی باشد.وکالت شرکتهای ساختمانی یک امر کاملا

تخصصی است که گروه وکلای ایران با داشتن تجارب متعدد و وکلای مجرب و مهندسین حقوقدان مفتخر به همراهی تمامی دوستان مخاطب از جهت مشاوره 24 ساعته تلفنی و همچنین قبول وکالت ( طرح دعوی یا دفاع ) حقوقی ، کیفری ، انتظامی می باشد.


گروه وکلای ایران در جهت احقاق حق شما تمام تلاش خود را بکار خواهد بست، برای تنظیم وقت مشاوره تخصصی با شماره  09121510963 (مهندس اولایی )تماس بگیرید،موفق و پیروز باشید.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.