تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

تنظیم قرارداد

در حال حاضر میلیونها پرونده قضایی در کشور و حجم انبوهی از دعاوی مردم در نتیجه فقدان قرارداد محکم حقوقی بین طرفین دعوا و یا نوشتن عامیانه و غیر تخصصی قرارداد است که این وضع خود باعث اطاله دادرسی ،تضییع حق،ماهها اتلاف وقت در دادگستری ،تحمل هزینه های کلان حق الوکاله و هزینه های دادرسی برای طرفین اختلاف شده است.این خسارات مادی و معنوی در یک پروسه طولانی دعوا قابل جبران نیست.سهل انگاری در قرارداد و غیر حقوقی نوشتن آن باعث لطمات غیر قابل جبرانی شده است.

مهمترین مزیت تنظیم یک قرارداد محکم، امنیت حقوقی به معنای پیشگیری از دعوا و در صورت تحقق اختلاف احتمال پیروزی در دادگاه بالاست.

خدمات تخصصی موسسه در زمینه قرارداد : تنظیم قراردادها - پشتیبانی حقوقی قراردادها - آموزش کاربردی قراردادها - وکالت دعاوی قراردادها - داوری دعاوی قراردادها - میانجی گری دعاوی قراردادها

انعقاد قرارداد های بین المللی، قرارداد فروش بین المللی کالا، بررسی روش های پرداخت و تضمین پرداخت در قراردادهای بین المللی ، قراردادهای

حمل و نقل ، بیمه ، ایجاد نمایندگی و شعبه در خارج از کشور، قوانین و مقررات مربوط به سرمایه گذاری در ایران و خارج از کشور به خصوص در کانادا و فرانسه، تعیین قانون حاکم بر قرارداد، بررسی صلاحیت

قضایی و حل و فصل دعاوی، جنبه های حقوق عمومی بازرگانی بین الملل، مقررات حاکم بر صادرات و واردات از اهم فعالیتهای "گروه وکلای ایران" می باشد.

 

برچسب های این مطلب : وکیل قرارداد - تنظیم قرارداد - وکیل تنظیم قرارداد - تنظیم قرارداد بین المللی - وکیل تنظیم قرارداد بین المللی - وکیل تنظیم قرارداد بین الملل

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.