تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

خدمات حقوقی ویژه ایرانیان مقیم خارج

گروه وکلای ایران  آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور را دارد.

گروه حقوقی  ما اهدافی تخصصی را دنبال می کند که پیگیری در راستای صیانت از حقوق ایرانیان در هر کجای جهان  ونیز ایجاد تعاملات داخلی و خارجی از جمله مهمترین آنهاست.

عدم آشنایی برخی از هموطنان خارج از کشور با قوانین و مقررات حوزه های مختلف اعم از نظام وظیفه، اقتصادی، بازرگانی، حقوقی، کنسولی، علمی و آموزشی و غیره از جمله دلایلی بود که نیاز به ارائه خدمات را اجتناب ناپذیر می نمود.
ارائه این خدمت از آن جهت ضروری می نماید که در حال حاضر تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف (ازجمله پناهندگی و مهاجرت و اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف) در خارج از کشور زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

گروه وکلای ایران به ایرانیان مقیم خارج به طور خلاصه با توجه به گستردگی نیازها و مشکلات هموطنان عزیز خارج از کشور و لزوم پیگیری سریع مسائل مرتبط با آنهادر حوزه های زیر آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند:

 • ارائه مشاوره حقوقی تلفنی  24 ساعته، 09123571239 تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل
 • قبول وکالت و پیگیری امور حقوقی در مراجع دادگستری (ازجمله دفاع از دعاوی طرح شده علیه ایشان، طرح دعوا به وکالت از این افراد و ....)
 • اداره اموال و املاک موجود در ایران (اجاره، خرید، فروش، و امثال آن)
 • پیگیری ممنوعیت خروج از کشور و رفع آن
 • سایر امور و مسائل قابل توکیل و قابل پیگیری از سوی وکیل دادگستری :

  حقوقی و کنسولی

  حقوقی و قضایی

  نهاد ریاست جمهوری

  نظام وظیفه

  امور گذرنامه و اتباع

  امور سجلی و ثبت احوال

  علمی و آموزشی

  بازنشستگی کشوری

  مشاوره ی زنان و خانواده

  اقتصادی و بازرگانی

  کمیته ی امداد امام خمینی

  فرهنگ و رسانه

 •  کلیه دعاوی و امور توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام می شود.
 • در کلیه پرونده ها دو وکیل پایه یک و البته با یک دستمزد اعلام وکالت و دخالت می نمایند.
 • کلیه پرونده ها در صورت تمایل موکل توسط وکیل خانم یا وکیل آقا قابل پیگیری است.

دفاتر هماهنگی :

77174530 - 44588897 -  22057591- 66883463

 

 

گروه وکلای ایران در جهت احقاق حق شما تمام تلاش خود را بکار خواهد بست، برای تنظیم وقت مشاوره با شماره 09123571239 تماس بگیرید،موفقو پیروز باشید.

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.