تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور تجارت بین الملل

خدمات تخصصی امور تجارت بین الملل

 دفتر حقوقی گروه وکلای ایران با ارائه تخصصی خدمات حقوقی اعم از :

حمل و نقل ، انتقال فناوری ، حقوق نفت و گاز ،داوری تجاری بین المللی ،عملیات بانکی بین المللی ،سرمایه گذاری خارجی ،معاملات بین المللی و  تنظیم قرارداد بین المللی که در سطح بین المللی نیازمند شناخت دقیق مسائل حقوقی داخلی و بین المللی است.امری که کمتر حقوقدانان ایرانی به آن همت میگمارند و بازرگانان و تجار و شرکتهای ایرانی را از لحاظ حقوقی پشتیبانی نکرده و پاسخگوی نیار آنان نیستندو مذاکره،مشاوره، پشتیبانی حقوقی و وکالت تخصصی در این زمینه ها افتخار همکاری و ارائه خدمات حقوقی را دارد.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.