تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

درباره ما

بنام خدا "  

 

  

صدای مشاور 24 ساعته بدون تعطیلی(09123571239-مشاوره حقوقی تلفنی 24ساعته)    

 

 

        هموطنان عزیز شهرستانی کلیک کنید                                 هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور کلیک کنید

                                

تفاوت در ارائه خدمات حقوقی و پیگیری دلسوزانه و کار تیمی را با ما تجربه کنید،اطمینان کنید.

 گروه وکلای ایران آغاز سال نو میلادی را به تمام هموطنان مسیحی خود تبریک و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توام با موفقیت و شادکامی و سلامتی آرزومند میباشد

 


 

 

 گزیده ای در خصوص موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر

 

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر به شماره ثبت 35364 ضمن بهره مندی از خدمات وکلای مجرب و با مدارج علمی بالا افتخار ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز را دارد .به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات مشاوره محسوب میشود.

ارائه خدمات


در موارد حقوقی متعدد از جمله مباحث کیفری ،حقوقی ، ثبتی ، تجارت داخلی ، تجارت بین الملل ، امور خانواده ، امور بین الملل ، حقوق اداری ، امور مربوط به شرکتها از توانمندیهای این موسسه حقوقی میباشد.

نه تنها تمرکز اداری برخی ارگانهای رسمی از جمله دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور سبب میشود که سایر شهرستانها بتوانند از خدمات حقوقی موسسه بهره برند ،بلکه در سایر موضوعات نیز این موسسه آمادگی دارد با اعزام فوری وکلای مجرب به اقصی نقاط کشور نسبت به بررسی فوری مسائل حقوقی اقدام لازم را مبذول دارد.

خاطر نشان میشود در خصوص هموطنان مقیم خارج از کشور که دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف می باشند و امکان حضور مستمر برای پیگیری مشکلات خود را در ایران ندارند ، این موسسه می تواند کمک شایانی به ایشان معطوف دارد .

شایان ذکر است طرح دعوای حقوقی یا کیفری در دادگاه برای یکبار امکانپذیر است که در صورت اشتباه یا شکست در دعوا طرح مجدد آن امکانپذیر نیست ، لذا قبل از هر گونه اقدام قضایی با ما تماس بگیرید. 

 


 


 

 

نقشه محدوده دادگاه های کیفری تهران به همراه آدرس نواحی دادسراهای تهران از مرکز آمار و فناوری اطلاعات معاونت آمار و اطلاعات


 

دعوت به همکاری از وکلای محترم دادگستری

لطفا جهت هماهنگی با شماره تلفن  ذیل تماس حاصل فرمائید

09123571239

 


 


 

https://t.me/vklyiran35364

 

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.