تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

جلب سیار

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر:

 حکم جلب سیار چیست و چه تفاوتی باحکم جلب عادی دارد؟ آیا صدور این نوع حکم جلب، شرایطی دارد یا قاضی هر وقت تشخیص بدهد این حکم را صادر میکند؟

زمانی که متهم علیرغم احضار، در زمان مقرر در مرجع قضائی (نزد بازپرس و ...) حاضر نشود و یا در مواردی نظیر آن، بنا به تقاضای شاکی، دستور جلب صادر می شود.

اگر مکان متهم معلوم نباشد، این جلب بصورت سیارصادر می شود؛ یعنی به جای کلانتری معین، خطاب به کلیه نیروهای انتظامی (ضابطین) در حوزه قضائی مربوطه نوشته می شود که با راهنمایی شاکی، متهم را هر جا بیابند، دستگیر نموده و به نزد مقام قضائی مربوطه، دلالت نمایند.

دقت کنید شاکی پس از شناسایی متهم فقط باید به مأمورین کلانتری اطلاع دهد تا او را دستگیر کنند اگر شاکی با وجود حکم جلبی که در دست دارد شخصا اقدام به دستگیری متهم نماید با جمع سایر شرایط مرتکب جرم آدم ربایی شده است.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.