تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

برداشت پول از عابر بانک

 

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر:

هشدار:

موقعی که مى خواهید از دستگاه عابربانک پول بگیرید، اشخاصی به شما مراجعه می نمايند و به بهانه نداشتن سواد از شما مى خواهند برایشان پولی بگیرید یا انتقال دهید.

متاسفانه بعضی از اين کارت ها سرقتی اند و زمانی كه کارت را درون دستگاه خودپرداز بانك قرار مى دهید چهاربار از شما عکس گرفته خواهد شد.

اگر نتوانید ثابت نماييد که این کار را بخاطر انسانیت انجام داده اید مجرم شناخته خواهید شد.

پس اگر کسی از شما چنین درخواستی نمود حتماً بخواهید در کنار شما قرار بگیرد (تا از ايشان هم توسط دوربين دستگاه خودپرداز بانك عكس گرفته شود) و اگر امتناع نمود، جداََ از کمک کردن خودداری نمایید.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.