تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

مجازات حمل اسپری فلفل

موسسه حقوقی پارسیان عدالت گستر:

مجازات حمل اسپری فلفل :

سلام حدود چند روز پیش منو و دوستانم(خانم و اقا) رو باهم دستگیر کردن و به کلانتری برده ک از داخل ماشین بنده یک اسپری فلفل دراوردن و با قبول به اینکه اسپری برای شخص خودم بوده همه رو همان شب آزاد و بنده رو روز بعد ب دادسرا و با حکم قاضی کشیک بازداشت موقت خورده و به زندان انتقال داده شدم و برای آزادیم 10 میلیون تومان پول نقد به عنوان وثیقه گذاشتن. بنده هیچ سابقه ای یا سوء پیشینه ای نداشتم. پروندم اول بازپرسی بود و بعد انتقال داده شد دادگاه کیفری بنظر شما حکم قاضی چی میتونه باشه؟


 حمل و نگهداری این موارد جرم تلقی و دارای حبس تعزیری میباشد و چنانچه در دادگاه درخواست تخفیف بلحاظ جوانی و فقدان سابقه کیفری نمایید شاید قاضی آنرا تبدیل به جزای بدل از حبس یعنی جریمه نماید.

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.