تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

پرداخت پول بدون دریافت رسید

هشدار به کسانی که بدون رسید به دیگران پول قرض می‌دهند:
پرداخت وجه به افراد، قانونا به معنای ادای دِین است نه قرض دادن!
این بدین معناست که هر گاه پرداخت کننده مدعی شود که به گیرنده قرض داده یا پرداخت برای نیابت درانجام کاری بوده یا مالی را به امانت سپرده است، باید وجود آن عناوین را ثابت کند تا در دعوی استرداد وجه موفق شود.
و اگر پرداخت کننده تنها دلیلش در پرداخت، رسید بانکی باشد این پرداخت به معنای ادای دین پرداخت کننده محسوب میشود؛
یعنی قرضی که قبل از این گرفته را پس داده است.
مگر اینکه پرداخت کننده به دلایل دیگر خلاف آن را ثابت کند تا بتواند پول را مسترد کند.
پس بسیار مهم است که قبل از هر پرداختی رسیدی با شرح کامل دلیل پرداخت مثلا با عنوان قرض یا امانت و نیابت در یا انجام کار و یا هر چه که در توافقتان هست،تنظیم کنید و به امضای طرف برسانید.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.