تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


وکیل ممنوع الخروجی

مطابق مقررات قانونی ارگان های مختلفی مبادرت به ممنوع الخروج نمودن اشخاص به جهت تعهدات مالی می نماید که ذیلا بررسی می نماییم.

1 - دادگاه : ممنوع الخروجی توسط دادگاه حقوقی پس از صدور حکم قطعی و ابلاغ اجراییه و تشکیل پرونده اجرایی ممکن است . این امر مطابق ماده 23 قانون اجرای محکومیتهای مالی به تقاضای محکوم له و توسط قاضی اجرای احکام مدنی انجام میگیرد . در این مورد رفع ممنوع الخروجی مشروط است به یکی از موارد زیر که توسط وکیل ممنوع الخروجی ثابت میگردد.

الف - اجرای کامل رای

ب - اثبات اعسار یا ورشکستگی توسط محکوم علیه

ج - جلب رضایت محکوم له

د - سپردن تامین مناسب از جمله وثیقه یا کفالت

و - در صورت بیماری که مسافرت های خارجی ضروری باشد ، دادگاه موقتا اجازه خروج میدهد.

ه - در صورت سفر حج واجب که وجوب آن قبل از صدور قرار ممنوع الخروجی ثابت گردیده باشد.

2 - اجرای ثبت :

اداره اجرای ثبت نیز مطابق ماده 17 قانون گذرنامه در موارد ذیل اشخاص را به تقاضای متعهدله ممنوع الخروج مینماید :

الف - صادر کننده چک

ب - متعهد قراردادهای بانکی

ج - متعهد اسناد رسمی تنظیمی در دفتر اسناد رسمی

د - مهریه

در خصوص موارد فوق رفع ممنوع الخروجی مقدور نیست مگر در صورت حصول یکی از شرایط ذیل اثبات آن به وسیله وکیل رفع الخروجی .

الف - اجرای تعهد توسط  متعهد

ب - صدور دستور توقیف عملیات اجرایی و ابطال اجراییه ثبتی توسط دادگاه

ج - تودیع سند ملکی که به متعهد یک بار برای 6 ماه اجازه خروج میدهد.

د - ثبوت حکم ورشکستگی متعهد

3 - بانک مرکزی :

در صورت تقاضای مدیران یکی از بانکها در مورد بدهکاران عمده بانکی ،بانک مرکزی از طریق دادستانی کشور بدهکار را ممنوع الخروجی مینماید .رفع ممنوع الخروجی توسط وکیل در این مورد نیز تحت شرایط خاصی مقدور است از جمله در مورد مدیران که با تغییر در مدیریت یا تودیع وثیقه متناسب امکان رفع ممنوع الخروجی وجود دارد.

4 - اداره مالیات :

دادستان مالیاتی نیز در مورد بدهکاران مالیاتی مبادرت به ممنوع الخروجی مینمایدکه تا زمان صدور حکم توسط دادگاه یا دیوان عدالت اداری امکان فعالیت توسط وکیل ممنوع الخروجی نیست.

5 - تامین اجتماعی :

از دیگر ارگان هایی است که در خصوص  بدهی های مربوط به تامین اجتماعی اشخاص را ممنوع الخروج مینماید.

 

مرکز حقوقی گروه وکلای ایران در جهت احقاق حق شما تمام تلاش خود را بکار خواهد بست، برای تنظیم وقت مشاوره با شماره 09123571239 تماس بگیرید،موفقو پیروز باشید.

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.