تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


تجویز تعقیب مجدد متهم توسط دادستان یا قاضی دادگاه


در صورتی که شکایت کیفری در نهایت با صدور قرار منع تعقیب از سوی باز پرس یا دادیار رسیدگی می کنند و به پرونده مواجه گردد و در موعد قانونی نسبت به آن اعتراض تقدیم نشود وبه عبازت دیگر قطعی شود مطابق مقررات قانون آئین دادرسی کیفری پرونده با این وجود قانون یک بار هم به شاکی اجازه داده است که تعقیب متهم را تحت شرایط خاص از سر بگیرد:
1-قرار منع تعقیب به علت فقدان یا عدم کفایت دلایل باشد:
2-دادستان مربوطه رسیدگی مجدد نسبت به اتهام متهم را تجویز نماید
3-دلایل جدیدی از سوی شاکی ارائه و تفدیم محضر دادستان می گرددکه حکایت از وقوع بزه ارتکابی توسط متهم باشد که در زمان رسیدگی قبلی نسبت به پرونده این دلایل وجود نداشته باشند.در شرایط فوق ، قرار منع تعقیب اعتبارامر مختومه را از دست می دهد و یک بار دیگر امکان رسیدگی به پرونده وجود خواهد داشت.اگر دادسرا نسبت به قرار صادره اعتراض نماید و پرونده به دادگاه کیفری ارسال و دادگاه نیز قرار صادره را عینا تایید نماید پرونده باز هم تحت شرایطی که فوقا اشاره شد قابلیت تعقیب مجدد خواهد داشت با این تفاوت که امکان تعقیب مجدد در این مورد با پیشنهاد دادستان مربوطه و تجویز دادگاه تایید کننده قرار منع تعقیب پرونده برای یکبار دیگر توسط باز پرسی رسیدگی کننده قابلیت زسیدگی و تعقیب خواهد داشت.

 

گروه وکلای ایران در جهت احقاق حق شما تمام تلاش خود را بکار خواهد بست، برای تنظیم وقت مشاوره با شماره 09123571239 تماس بگیرید،موفقو پیروز باشید.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.