تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

قابل توجه هموطنان شهرستانی

قابل توجه هموطنان شهرستانی

هموطن عزیز سلام

دفتر حقوقی وکلای ایران با داشتن صدها پرونده موفق و استفاده از تجارب وکلای مجرب به شما خدمت می کنند خدمات حقوقی ویژه به هموطنان عزیز شهرستانی به دو بخش تقسیم میشود :

بخش اول:

اعزام وکیل متخصص در حوزه های مختلف به اقصی نقاط کشور

موسسه با داشتن پرونده های مختلف در شهرستان ها در صورت تمایل شما وکیل مجرب  تهران به شهرستان اعزام می کند.

بخش دوم:

اگر دارای مشکلات حقوقی هستیدکه صرفا در صلاحیت مراجع مستقردر تهران می باشد، گروه وکلای ایران با معرفی وکلای تهرانی برتر ، می تواند به شما خدمت کند ، این موضوعات حقوقی شامل موارد ذیل می باشد:

1.دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور:

فرجام خواهی نسبت به آرای  قطعی شده از حقوقی  وکیفری به لحاظ انقضاء مدت تجدید نظر خواهی

فرجام خواهی در مورد جرایمی که مجازات آن اعدام می باشد، از قبیل مجازات اعدام  در جرائم مواد مخدر، قتل عمدی ، زنای محضه، لواط ، اخلال در نظام اقتصادی در کشور و سایر جرائم موجب مجازات اعدام.

فرجام خواهی در مورد جرائمی که مجازات آن حبس ابد می باشد از جمله مواد مخدر ، امساک در قتل ، سرقت حدی بار سوم.

فرجام خواهی در جرایمی که مجازات آن تغریری درجه 3 و بالاتر می باشد از قبیل آدم ربایی ، سرقت مسلحانه  جعل اسکناس داخلی یا خارجی یا اسناد بانکی.

فرجام خواهی جرایم عمدی که مستلزم پرداخت نصف دیه کامل و بالاتر از آن می باشد.

اعاده دادرسی نسبت به آراء  محکومیت قطعی در موضوعات کیفری .

تقاضای اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری ( ماده 18 سابق) به جهت مخالفت رای با بین شرع اسلام

2-دعاوی در صلاحیت دیوان عدالت اداری:

اعتراض به رای کمیسیون ماده 100 قانون شهرداریها ، ماده 99 قانون شهرداریها، اعتراض به رای کمیسیون ماده 12 زمین شهری ، اعتراض به رای کمیسیون مراتع وجنگداری ، تقاضای ابطال تصمیمات ، بخش نامه ها وآیین نامه ها خلاف قانون ، هرنوع اعتراض به تصمیمات نهاد ها و ارگانهای دولتی و موسسات عمومی ، اعتراض به تصمیمات استانداری ها ، فرمانداری ها ، شهرداری ها، بخشداری ها ، حقوق بازنشستگی ، اعتراض به رای شورای عالی مالیاتی ، اعتراض به جرائم قطعی تامیین اجتماعی ، اعتراض به ممنوع الخروجی اشخاص از طریق بانک مرکزی ، اعتراض به تصمیمات خلاف قانون شورای پول واعتبار، اعتراض به رای قطعی صادره از هیات حل اختلاف کارگری و کار فرمایی ، اعتراض به آراء قطعی سازمان تعزیرات حکومتی ، اعتراض به آراء غیر قانونی اخراج ، انفصال ، انتقال خدمت ، خرید خدمت و ابطال پروانه های مختلف: از جمله پروانه کسب ، پروانه طبابت ، پروانه وکالت ، کارت بازرگانی.

3-شکایت انتظامی از قضات در دادسرا و دادگاه عالی انتظامی قضات از جمله تخلف از مقررات قانونی و تخلف از شئونات قضایی و رفتار مغرضانه و.....

 

 

مرکز حقوقی وکلای ایران جهت احقاق حقوق شما عزیزان تلاش خود را دلسوزانه به کار خواهد بست ،

 برای تنظیم مشاوره و هماهنگی با این شماره تماس بگیرید09123571239     

 

 

شاد و پیروز و سربلند باشید.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.