تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


مجازات ایجاد مزاحمت برای بانوان در معابر عمومی

متلک گفتن به بانوان جرم است و مجازات هم دارد.

ایجاد مزاحمت برای بانوان در معابر عمومی ر ا طبق ماده 619 قانون مجازات اسلامی " جرم " عنوان کرد و مجازات آن را 2 ماه تا 6 ماه حبس و 74 ضربه شلاق اعلام کرد.

قانون ، مزاحمت های خیابانی برای بانوان را جرم میداند و شلاق تعزیری را نیز به عنوان مجازات برای این مجرمان در نظر گرفته است.ایجاد مزاحمت برای بانوان تعریف حقوقی و قانونی مشخصی دارد و بر طبق قانون ،ارتکاب آن جرم محسوب شده و مجازات دارد.

شهادت شهود ، اقرار مجرم و یا سایر قراینی که به وسیله آن قاضی بتواندجرم مرتکب شده رامحرز بداند را از جمله راهکارهای اثبات این جرم عنوان کرد.

متاسفانه بسیاری از بانوان به سبب شرایط اجتماعی و فرهنگی موضوع شکایت خود را مطرح و یا پیگیری نمیکنند ، مگر در مواردی که مزاحمت بسیار جدی باشد.

ا

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.