تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

توقیف مال از حساب بانکی

هم وطن محترمی سئوالی با مضمون ذیل پرسیده اند:

 

سلام دوست عزیز

من اگر از شخصی طلب داشته باشم و این که ندانم در کدام بانک حساب بانکی دارد و گرفتن نامه از دادگاه مبنی بر توقیف حساب بانکی و برداشت حساب از موجودی آن برای تمام بانکها کاری است که وقت زیاد و هزینه زیاد می برد.
سوال: آیا می شود از از یک بانک خاصی استعلام تمام بانکها را گرفت که در کدام بانک و یا موسسات یک استان بدهکار یا محکوم علیه دارای حساب است یا نه

ممنون از پاسخ شما - لطف در صورت امکان پاسخ را به ایمیل ارسال شود.

هم وطن محترم درزمانی که از دادگاه درخواست توقیف حساب بانکی می نمایید می بایست نام شعبه و بانک را بیان نمایید و در عمل قطع نظر از اینکه دادگاهها مجاز به نامه ای بر این مبنا باشند را دارند از اصدار چنین نامه ای امتناع می ورزند

اما اگر حساب بانکی که مایل به توقیف آن هستید از جمله حسابهای سراسری باشد مانند حساب جام یا سیبا قادر خواهید بود نامه ای با این کلیت تقاضا نمایید و در عمل نیز دادگاهها چنین نامه ای خطاب به اداره مرکزی بانک مربوط صادر مینمایند.

                                                       با تشکر امیرآذرباد

 

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.