تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


پیشنهاد خوب برای حل مسئله خانوادگی شما

گروه وکلای ایران با استناد به تجربیات حاصله از پرونده های خانواده،به این نتیجه رسیده است که بخش زیادی از هزینه های مادی و معنوی،ناشی از عدم استفاده از علم حقوق میباشد که میشود با بهره مندی از کارشناسان علم حقوق این کاستی را برطرف نمود،با توجه به پیچیدگی مسائل خانواده و برای اینکه کشمکش و ضررهای مادی و معنوی با توجه به طولانی شدن مساله کمتر بشود،و برای اینکه بتوان در یک مدت کوتاه تکلیف ادامه زندگی یا طلاق را روشن کرد گروه ما پیشنهاد دارد،پیشنهادی که در پرونده ها بیشترین نتیجه را در کمترین زمان دارد،بعد از اینکه ما و شما به توافق رسیدیم این پیشنها د با سه مرحله آغاز میشود، پیشنهاد سه مرحله دارد،مرحله اول.دعوت به ادامه زندگی:
در این مرحله مساله خانوادگی شما و خواسته شما را بررسی میکنیم،شما را با حق و حقوقتان آشنا میکنیم و از عواقب این پرونده شما را مطلع میکنیم،بعد از مشاوره شما،با طرف مقابل شما وارد مذاکره میشویم،تلاش میکنیم ایشان را نسبت به عواقب ادامه زندگی یا طلاق روشن کنیم،در این مرحله تلاش میگردد انگیزه هایی برای دو طرف برای ادامه زندگی ایجاد شود،اگر با هم به این نتیجه رسیدیم که ادامه زندگی خیر و صلاحه دو طرف است،تلاشها برای برطرف کردن مانعها شروع میشود . مرحله دوم:دعوت به مصالحه، طلاق توافقی.
در این مرحله شما و طرف مقابل شما را در مورد حسن مصالحه و حل مساله به طریق کدخدا منشی و اینکه اقدام قضایی جز طولانی شدن زمان و ضررهای مادی و معنوی چیز دیگری نیست را روشن میکنیم ،در این مرحله مسائلی چون،مهریه،نفقه،حضانت بچه ها،جهیزیه،طلاق و مسائل دیگر روشن میشود و تلاش میشود توافقی کنیم که حق وحقوق شما به بهترین شکل تامین گردد.
مرحله سوم:اقدام قانونی.
در صورت عدم همکاری دو طرف یا طرف شما در مرحله اول و دوم،در مرحله سوم حقوق شما را از طریق قانونی مطرح و نسبت به وصول حق و حقوق شما اقدام میکنیم،خالی از لطف نیست این پیشنهاد را بررسی کنید .
ارائه خدمت به تمام نقاط تهران،با سپاس گروه وکلای ایران.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.