تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


نمونه دادخواست تقسیم ترکه

برگ دادخواست به دادگاه عمومي

مشخصات طرفين

نام

نام خانوادگى

نام پدر

شغل

 

محل اقامت

شهر – خيابان -كوچه -  شماره –پلاك

خواهان

 

 

 

 

 

خوانده

 

 

 

 

 

وكيل يا نماينده قانونى

 

 

 

 

 

تعيين خواسته وبهاي آن

تقسيم تركه به انضمام كليه خسارات قانوني

دلايل ومنضمات دادخواست

كپي مصدق : 1-گواهي انحصار وراثت شماره        صادره از شعبه      دادگاه عمومي " نام شهرستان "2- عندالاقتضا و جلب نظر كارشناس رسمي دادگستري3- " مدرك مورد نياز ديگر "

رياست محترم مجتمع قضايي " نام شهرستان محل اقامت متوفي "

با سلام احتراماً به استحضار مي رساند:

 شادروان     فرزند      مورث قانوني در تاريخ   در محل اقامت دائمي خود در      در گذشته اند و اينجانب      به شماره شناسنامه      و خوانده/ خواندگان به ترتيب به شماره‌هاي شناسنامه      ورثه حين الفوت مي باشيم كه گواهي انحصار وراثت صادره به شماره      مورخ   صادره از شعبه " شماره و نام شهرستان"مستند قانوني وراثت مي باشد. نظر به اينكه ما ترك فيمابين ورثه تقديم نگرديده است فلذا صدور حكم بر تقسيم ماترك فيمابين ورثه  به استناد 300 و 317 قانون امور حسبي مورد استدعاست. در صورتيكه ماترك قابل تقسيم نباشد صدور دستور فروش و تقسيم ثمن حاصله في مابين ورثه بر اساس حصه هاي قانوني مندرج در گواهينامه انحصار وراثت فوق الذكر به انضمام كليه خسارات قانوني و هزينه دادرسي مورد استدعاست.

 

 

محل امضاء – مهر – انگشت

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.