تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

ایجاد واحد حقوقی در شرکت شما

یکی از مهمترین عوامل پیشرفت توسعه و سود آوری یک واحد تجاری ، داشتن فرصت کافی ، فکری آسوده و فارغ از مسائل جانبی برای مدیران و تصمیم گیران آن واحد می باشد.

گروه وکلای ایران  با داشتن تجارب موفق در مشاوره دفاترحقوقی تعدادی ازشرکتهای تجاری فعال این آمادگی را دارد تا با ایجاد دفتر حقوقی در شرکتها و واحدهای تجاری به صورت حضوری ، یا نیمه حضوری ویا  آن لاین تمامی امور مربوط به مسائل حقوقی یک واحد تجاری را با شرایط مناسب بر عهده گیرد.بنابراین با اطمینان خاطر و خیالی آسوده امور ذیل را به گروه وکلای ایران بسپارید:

تنظیم صورتجلسات ، ثبت علائم تجاری ، مالکیتهای معنوی ، جابجایی شرکا و همچنین تقسیم صحیح سهام.

  امور مربوط به قراردادها ، حمل و نقل ، بیمه ، صادرات و واردات ، ترانسفر پول ، مطالبه وجوه،انجام تعهدات ، مطالبه خسارت ، حفظ حقوق ناشی ازمالکیتهای معنوی ، ساماندهی و مرتب سازی پرونده و دعاوی شرکت ،تنظیم قراردادهای مناسب استخدامی با کلیه پرسنل شرکت و پاسخ دهی به مشکلات و مسائل مربوط به وزارت کار، امور مالیاتی همچنین حضور در کلیه جلسات و کمیسیونهای مورد نیاز و انجام سایر امور حقوقی محوله .

استفاده از تجارب گروه وکلای ایران دراین موارد منجربه کاهش مسئولیتهای یک مدیر فعال و کاهش اختلالات و اتلاف وقت ،هزینه،و همچنین داشتن فرصت بیشتر جهت حفظ منافع شرکت میگردد .

برچسب های این مطلب : ایجاد دفتر حقوقی در شرکتها , ایجاد واحد حقوقی , ایجاد واحد حقوقی در شرکت شما , تاسیس واحد حقوقی در شرکت شما

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.