تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


خیار تخلف از وصف

خیار تخلف از وصف

هرگاه کسی مالی را ندیده و آن را فقط به وصف بخرد ، بعد از دیدن ، اگر دارای اوصافی که ذکر شده است نباشد مختار می شود که بیع را فسخ کند یا به همان نحو که هست قبول کند. بنابراین لازم است که مشتری مال مورد معامله را ندیده باشد ( زمان وقوع معامله ) تا با این خیار ، معامله را برهم بزند. خیار فوق به مشتری اختصاص ندارد، و در صورتیکه فروشنده نیز کالای خود را ندیده و مشتری آن را د یده باشد و بر اساس اوصافی که مشتری بیان می کند معامله واقع شود ، اگر پس از وقوع معامله ( فروش مبیع ) مبیع به گونه ای که وصف شده ، نباشد؛ فقط فروشنده حق فسخ معامله ( خیار فسخ ) را خواهد داشت.

 

اگر مشتری قسمتی ( بعضی ) از مال مورد معامله را دیده و بخشی دیگر را  بر اساس وصف فروشنده خریداری نموده باشد و آن قسمت مطابق وصف یا نمونه نباشد ، می تواند یا تمام مال مورد معامله ( مبیع ) را به فروشنده برگرداند و یا همه ی جنس را قبول کند.

مثال = فروشنده ، باغی را با تمام خصوصیات آن برای خریدار وصف می کند. خریدار نیز بر اساس اوصاف فروشنده اقدام به خرید باغ می نماید. مشتری ، پس از معامله و مراجعه به باغ، در می یابد که مثلا وضعیت و تعداد درختان باغ با وضعیت و تعداد درختانی که فروشنده توصیف کرده ، متفاوت ( بدتر ) است. در اینجا مشتری می تواند به استناد خیار تخلف در وصف ، معامله را فسخ کند.

 

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.