تماس با ما

تلفن دفاتر هماهنگی

021-22057591

021-66883463

021-44588897

021-77174530

تلفن همراه

09123571239

اطلاعات بیشتر

امور موکلین

موکل عزیز برای اطلاع از وضعیت پرونده خود وارد سایت شوید.


آثار حقوقی مال توقیف شده

در اثر توقیف مال به موجب حکم یا تأمین خواسته یا دستور موقت،خوانده از نقل و انتقال‌ مال توقیف‌شده ممنوع می‌شود.درمورد آثار حقوقی این انتقال دو نظر ابراز شده است:بطلان‌ انتقال به استناد مادهء 56 ق.ا.ا.م.؛و عدم نفوذ انتقال به استناد مادهء 264 قانون قدیم آیین‌ دادرسی مدنی.به نظر می‌رسد که نظر نخست،بنا به دلایل تفصیلی که در مقاله بیان شده، به لحاظ حقوقی قابل دفاع‌تر باشد. از نظر کیفری نیز،انتقال مال توقیف‌شده یکی از مصداق‌های تصرف در مال توقیف‌شده‌ به شمار می‌رود که به استناد مادهء 663 ق.م.ا.جرم تلقی شده است و مرتکب آن به سه ماه تا یک سال زندان محکوم می‌شود.

تجربیات ما

 ارتباطات قوی و سازنده

هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. گروه وکلای ایران با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها  همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.

 

موفقیت در فضای وب

نقش اینترنت در همه ابعاد زندگی امروز انکارناپذیر است. امروزه فعالیت آنلاین و خدمات اینترنتی برای هر سازمانی نقش حیاتی دارد. گروه وکلای ایران از آغاز کار خود این مسئله را در دستور کار خود قرار داد. موفقیت وب‌سایت گروه وکلای ایران که هم اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایتهای حقوقی ایران است موید این موضوع است.

 

 رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین اصل کار ما در گروه وکلای ایران است. ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان تمام مراحل خدمات خود را در راستای رضایت مشتریان بهینه‌سازی کنیم. پیشرفت سریع موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون نشان‌دهنده این موضوع است. بهترین تبلیغ برای ما مشتریان سابق ما هستند. تمامی پرسنل موسسه برای ایجاد رضایت حداکثری در ارائه خدمات آموزش دیده‌اند و همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان بهره برده‌اند.